• Prečo darovať 2% ?

• Prečo vôbec darovať 2%?

Máte záujem rozvinúť myšlienku vyššej kvality vzdelávania Vašich detí ?
          Máte záujem finančne podporiť Našu školu ?
          Rozmýšľali ste, komu poukážete 2% vami zaplatených daní?
          Ak nie, dávame vám do pozornosti Rodičovské združenie pri ZŠ Andreja Kmeťa Žarnovica.
          Tento príspevok pre vás v praxi neznamená žiadny výdavok naviac. Ide o daň, ktorú by ste inak museli odviesť do štátneho rozpočtu. Môžete ju však premeniť na dar, ktorým podporíte verejnoprospešné aktivity nášho neziskového subjektu. Keďže jednotlivé daňové úrady prevádzajú dary venované jednému združeniu spoločným prevodom, zachováva sa tak anonymita darcu a výška jeho príspevku.

V prípade, že sa rozhodnete podporiť nás takouto formou, vopred vám ďakujeme.

Všetko o 2% nájdete na stránke rozhodni.sk, kde sú aj postupy na vypĺňanie tlačív.